dot
triangle
curve
curve
circle
triangle
dot

Vrácení zboží - odstoupení od smlouvy

Tovar se nelíbí nebo nesedí velikost?

Nepoškozené a nepoužité zboží můžete do 14 dnů od obdržení vrátit bez udání důvodu. Vyplňte a odešlete elektronický formulář ZDE nebo si ho stáhněte, vytiskněte a zašlete nám formulář e-mailem nebo ho přidejte do balíku - stáhnout ZDE

 

Balík zabalte a doručte na naši adresu. Vyberte si způsob, který Vám vyhovuje více:

 

1. Najděte nejbližší pobočku Zásilkovny, která přijímá balíky (seznam poboček, které přijímají balíky si vyfiltrujete tak, že kliknete na "Zobrazit filtry" -> "Pro odesílatele" -> "Podací místa") - Seznam výdejních a podacích míst Zásilkovny.  Přineste balík na pobočku a řekněte kód našeho eshopu: 97281560 Personál Vám vytiskne štítek a převezme od Vás balík. 

 

2. Zašlete balík poštou nebo kurýrem na adresu:

eHM, s.r.o.

Rudník 232

044 23 Jasov

Slovensko

Zboží nezasílejte na dobírku, ale jako obyčejný balík !!!

 

Po doručení zboží bude zboží zkontrolováno a následně Vám bude vrácena suma za vrácené zboží na číslo účtu, které jste vyplnili ve formuláři.

 

1. Právo na odstoupení od smlouvy

Máte právo odstoupit od kupní smlouvy (uzavřené podle Všeobecných obchodních podmínek po odeslání objednávky) bez uvedení důvodu v lhůtě 14 dnů. 

Lhůta pro odstoupení od smlouvy uplyne po 14 dnech ode dne kdy Vy nebo Vámi určená třetí osoba s výjimkou dopravce převezmete zboží.

 

2. Důsledky odstoupení od smlouvy

Po odstoupení od smlouvy Vám vrátíme veškeré platby, které jste uhradili v souvislosti s uzavřením smlouvy, zejména kupní cenu včetně nákladů na doručení zboží k Vám. To se nevztahuje na dodatečné náklady, pokud jste si zvolili jiný druh doručení, než je nejlevnější běžný způsob doručení, který nabízíme. Platby Vám budou vráceny bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám bude doručeno Vaše oznámení o odstoupení od této smlouvy. Jejich úhrada bude provedena stejným způsobem, jaký jste použili při Vaší platbě, pokud jste výslovně nesouhlasili s jiným způsobem platby, a to bez účtování jakýchkoli dalších poplatků.

Platba za zakoupené zboží Vám bude uhrazena až po doručení vráceného zboží zpět na naši adresu.

Zašlete nám zboží zpět nebo jej přineste na naši adresu nejpozději do 14 dnů ode dne uplatnění práva na odstoupení od smlouvy. Lhůta se považuje za zachovanou, pokud zboží odešlete zpět před uplynutím 14-ti denní lhůty. Přímé náklady na vrácení zboží nese zákazník.

Výhody nákupu u nás

Všechno zboží
máme skladem

Rychlé dodání
a doprava zdarma nad 2500 Kč.

Pravidelně nové zboží
a nové kolekce

Ověření dodavatelé
Kvalita a moderní design